Kontakt

74-320 Barlinek
Ul. Pełczycka 23
NIP: 597-116-89-92

tel. +48 95 74 66 180
fax: +48 95 74 66 206
e-mail: biuro@pyrmoprofi.pl

Dział handlowy

Łukasz Marciniak

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 885 255 007

l.marciniak@pyrmoprofi.pl

Przemyław Kusz

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 668 880 370

p.kusz@pyrmoprofi.pl

Ewa Matuszewska -Śnieć

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 668 880 372

e.matuszewska@pyrmoprofi.pl

Barbara Żytkowiak

Specjalista ds. Sprzedaży

+ 48 95 74 66 180

Agnieszka Przeniosło

Specjalista ds. Sprzedaży

+ 48 95 74 66 180

Dział Lakiery, chemia samochodowa

Marcin Mazur

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 600 991 077

m.mazur@pyrmoprofi.pl

Logistyka

Beata Dobrowolska

Specjalista ds. Handlowych

+48 698 904 620

b.dobrowolska@pyrmoprofi.pl

Iwona Janus

Specjalista ds. Logistyki

+48 668 880 373

i.janus@pyrmoprofi.pl

Magazyn - transport

Marcin Kwaśny

Kierownik magazynu

+48 885 255 015

Paweł Fabiański

Zastępca kierownika magazynu

+48 885 255 015

Napisz do nas